KONST / Litografier / Färglitografi 9287214
*
nr 928 7214
Färglitografi
Örjan Wickström, 202/320, motivet: 33x48
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 december 2014
kl 18:20:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/12 17:52:31
1
Vinnande bud
1/12 18:07:46
2
600 kr
1/12 18:07:46
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad örjan wickström
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 928 7214
Färglitografi
Örjan Wickström, 202/320, motivet: 33x48
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 december 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/12 17:52:31 | 1 | Vinnande bud |
1/12 18:07:46 | 2 | 600 kr |
1/12 18:07:46 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad örjan wickström
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09